سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزان

 

سئو سایت ارزان ، را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد :

  • اگر منظور شما از ارزان کم هزینه بودن سئو است که در تمام وب می‌توانید خدمات ارزان سئو را مشاهده کنید. سئویی که با هزینه‌های کم انجام می‌شود و  شاید برای شما قابل قبول باشد.

 

  • از طرف دیگر می‌توان سئو ارزان را حقه ای از جانب افراد غیرمتخصص دانست که تنها به واسطه آشنایی مختصر با تگ های HTML ، محتواگذاری نه چندان استاندارد و لینک سازی به نام شما در گوگل فعالیت می‌کنند. گوگل هم نتیجه تخطی آن ها از الگوریتم بهینه سازی سایت و ساختار را با سقوط ترافیک نشان می‌دهد. این شکل از سئو نه تنها ارزان نیست بلکه هزینه‌های زیادی برای جبران خسارات به دنبال خواهد داشت.

 

 

 

Cheap seosite

 

 

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو برای هر کسب وکاری ضروری به نظر می‌رسد. برای سئو از ابزار‌های مختلف کمک می‌گیریم. به دنیای پر تب و تاب بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تکیه می‌کنیم یا به اصول مختلف بازاریابی اینترنتی برای دیده شدن وب سایت خود متوسل می‌شویم. برخی هم برای رسیدن به نتیجه قطعی اما کم هزینه تر سئو سایت ارزان را ترجیح می‌دهند.

کافی است عبارت سئو ارزان را در گوگل جستجو کنید تا در کسری از ثانیه بالغ بر ده میلیون نتیجه را مشاهده کنید. اما آیا واقعا تمام این خدمات سایت شما را بهینه می‌کنند؟ اصلا می‌توان ادعا کرد که سئو سایت ارزان انجام می‌شود و اگر افرادی مدعی سئو ارزان هستند بهینه سازی سایت را به قیمت ریسک از دست دادن چه چیزهایی انجام می‌دهند؟

چیزی به عنوان سئو ارزان در بازار داغ اینترنت و میلیون ها وب سایتی که در کسب جایگاه بهتر باهم رقابت می‌کنند وجود ندارد. اگر هم قرار است سئو ارزان قیمت انجام شود کمبودهای این مسیر قطعا هزینه‌های دیگری را به دنبال خواهد‌ داشت.

 

 

Cheap seosite

 

 

 

ریسک هایی که با سئو سایت ارزان به شما تحمیل می شوند:

اگر به جای امتحان کردن سئو واقعی و تضمینی با ارائه نمونه کار توسط فست سئو پیگیر روش‌های ارزان تری تحت عنوان سئو ارزان می‌شوید موارد زیر ریسک‌های احتمالی هستند که به شما تحمیل می‌شوند و در آینده باید هزینه آن‌ها را نیز بپردازید:

سئو ارزان عمدتا توسط چندین شرکت میزبانی وب ، به صورت اتومات و مبتنی بر متد قدیمی و منسوخ ارائه می‌شود. در حال حاضر برخی از این روش‌های خودکار توسط گوگل اسپم تلقی می‌شوند و تنها تاثیر منفی دارند. در دنیای امروز سئو واقعی تنها کلیک کردن نیست…

اغلب تیم‌هایی که سئو ارزان را پیشنهاد می‌دهند از افرادی تشکیل شده اند که آشنایی نسبی با HTML دارند. اما فراموش نکنید هر کسی که قادر باشد یک صفحه اینترنتی با HTML بسازد دانش سئو ندارد.

ابزار اغلب شرکت‌های ارائه دهنده سئو ارزان ابزارهای خودکار اسپم یا هرزنامه است که با آن ها به ترویج وب سایت شما در فضای وب می‌پردازند. با این ابزار سایت شما در خطر ریسک بن یا ممنوع شدن از طرف گوگل قرار می‌گیرد.

 

Cheap seosite

 

 

چرا سئو واقعی هزینه بردار است؟

اگر طالب تصاحب بهترین جایگاه در گوگل هستید و می‌خواهید قدم به قدم مسیر پیشرفتتان را با امور سئو طی کنید باید هزینه کنید. سئو واقعی یعنی آن چه برای سایت انجام می دهند و هزینه‌هایی را برای کارفرما یا صاحب وب سایت به دنبال دارد.

 

 

 خدمات سئو سایت ارزان چیست؟

از قدیم گفته اند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. امروزه با کمی جستجو در اینترنت می توانید خدماتی مانند طراحی سایت ارزان، طراحی سایت فقط با ۵۰ هزار تومان!!!

سئو ارزان ، قرار گرفتن در رتبه اول گوگل فقط در یک شب!!! و شبیه به این ها که به راحتی می توان در تمامی روزنامه ها و دیگر وب سایت ها مشاهده کرد.

البته ارزان بودن برای هر کسی می تواند تعریف متفاوتی داشته باشد ولی در کل هر خدماتی مقدار و هزینه های از پیش تعریف شده ای دارد و کمتر از آن مانند سئو ارزان یعنی اینکه آن خدمات به طور کامل ارائه نمی شود.

سئو ارزان یعنی اینکه با کمترین هزینه رتبه سایت شما را در گوگل افزایش می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که در دنیای اینترنت، هیچ نتیجه ای بی زحمت به دست نمی آید، البته نه تنها در فضای مجازی بلکه در تمامی عرصه ها و محیط ها چنین قانونی وجود دارد. پس چگونه می توان با سئو ارزان به بهترین نتیجه رسید؟ البته سئو ارزان با سئو سریع کاملا متفاوت است و نباید این دو را با هم اشتباه گرفت.

 

 

 

Cheap seosite

 

 

اما پاسخ چرایی ارزان نبودن سئو را با مطالعه ۳ مورد زیر خواهید یافت:

  • امور تمیز کاری لینک‌ها هزینه‌های زیادی را می‌طلبد: این فرآیند زمانبر و در برخی از کشور ها تا ۲۰ میلیون دلار به تنهایی هزینه در پی دارد.
  • رسیدگی و مدیریت لینک به عنوان اصلی ترین رکن بهینه سازی آسان نیست: بهینه سازی لینک‌ها توسط متخصص و به صورت کاملا دستی انجام می‌شود. فردی که بداند به دنبال چه چیزی است و چه می‌خواهد.
  • ریسک پذیری هزینه دارد: بهینه سازی تخصصی وب سایت است که مسئولیت کاهش ترافیک و مشکلات ناگهانی آن را در پی دارد.منظور از تضمین گارانتی زمان سئو نیست؛ بلکه کیفیتی است که قرار است با تیم doit-tech تجربه کنید!

 

اعتبار سئو سایت ارزان:

اطمینان داشته باشید که سئو سایت ارزان نه تنها تضمینی برای قرار گرفتن کلمات کلیدی شما در صفحات اول گوگل به شما نمی دهد بلکه عمر زیادی هم ندارد. برای سئو سایت و نتیجه گیری از آن زمانی چند ماهه که میانگین آن شش ماه است مورد نیاز می باشد و در طول این زمان کارشناس سئو سایت باید مداوم روی سایت فعالیت داشته و تولید محتوا کند و ساخت بک لینک به صورت روزانه و مدیریت شبکه های اجتماعی و موارد بسیاری دیگر را انجام دهد. سئو کاران حرفه ای اهمیتی به طراحی سایت هایی که در زمان کوتاهی به صفحه اول گوگل می رسند نمی دهند زیرا بعد از مدتی از صفحات اول ناپدید خواهند شد. در یک جمله منظور خود را برسانم. در جمع بندی تمامی دلایلی که می توان برای سئو ارزان در طراحی سایت آورد باید بگویم «گذشت زمان یکی از فاکتورهای سئو است» زیرا گوگل برای اعتبار دهی به سایت ها در بازده های زمانی مختلف به آنها سر میزند و الگوریتم هایی برای شناسایی متخلفان نیز به کار می برد.

 

 

 

Cheap seosite

 

 

چرا نباید از خدمات سئو سایت ارزان استفاده کرد؟

۱- شما هیچ کاری بدون پول نمی توانید انجام بدهید:

تکنیک های زیادی در سئو وجود دارد که شما می توانید بدون پول یا با هزینه خیلی کمی آن ها را انجام دهید مانند جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، بهینه سازی متاتگ ها، بهینه سازی عکس ها و غیره. البته اگر با اصول سئو آشنایی کافی داشته باشید. ولی اگر قصد دارید که به صورت حرفه روی سئو سایت خود فعالیت کنید، باید یک متخصص این حوزه را جذب شرکت خود کنید و این متخصص هزینه بر و نیاز به حقوق ماهیانه دارد. پس این اولین هزینه می باشد.

 

مساله دیگر تبادل لینک است. سایت هایی که تازه به وجود آمده باشند، همیشه به دنبال تکنیک های سئو ارزان هستند و یکی از بهترین روش ها برای آن ها تبادل لینک با دیگر سایت ها است، ولی بهتر است که بدانید تبادل لینک امروزه مورد جریمه گوگل قرار خواهد گرفت و فایده آن برای مالک سایت، برند سازی سایتشان می باشد.

 

حتی امروزه تبلیغات در سایت ها از نظر گوگل یک نوع جرم به حساب می آید، زیرا گوگل آن را نوعی خرید لینک می داند، البته قلق ها و بستگی به نوع طراحی سایت مقصد نیز دارد.

 

از دلایلی که بعضی از شرکت ها حاضر به هزینه برای بهینه سازی سایت خود نیستند، نبود تیم متخصص برای تولید محتوا، نداشتن زمان کافی و همچنین نداشتن بودجه لازم که البته هیچکدام از این ها قابل توجیه نمی باشد.

 

 

 

Cheap seosite

 

۲- در دراز مدت اعتبار خود را از دست خواهید داد:

هر کسی که کسب وکاری را راه اندازی می کند، به دنبال افزایش اعتبار، فروش و سود است و می داند که باید برای مساله تلاش و هزینه های زیادی از جمله مالی کند. در رابطه با سایت، همانطور که بیان شد، بعضی از مسائل وجود دارد که شما نمی توانید با سئو ارزان به آن دست پیدا کنید، حتی ممکن است آن ها را هم نیز از دست بدهید.

استفاده از خدمات سئو ارزان منجر به افت رضایت کاربران و در نهایت کاهش رتبه سایت در گوگل می شود. برای مثال بعضی از افراد، به جای اینکه مترجمی را استخدام کنند تا محتوای ارگانیک را در سایت قرار دهد، مطالب دیگر سایت ها را کپی می کنند و چون پولی بابت این مساله پرداخت نمی کنند، نه تنها وجهه خود را بین کاربران خراب کرده و آن ها او را به عنوان یک کپی کننده مخرب می شناسند، بلکه گوگل سایتشان را نیز جریمه خواهد کرد.

 

 

 

Cheap seosite

 

 

۳-نمی توانید هیچ ارزیابی داشته باشید:

دریافت بک لینک ها به خاطر محتوای با کیفیت، یکی از ابزارهایی است که شما می توانید برای ارزیابی سایت خود استفاده کنید. هر چه بک لینک های ارگانیک بیشتر باشد، یعنی اینکه زحمات و تلاش های شما موثر بوده است.

اما خدمات سئو ارزان نمی تواند به شما هیچ گونه ارزیابی ارائه دهد زیرا اصول از روش های غیر متعارف یا تکنیک ها اصلی به صورت ناقص برای انجام آن استفاده می شود که نه تنها می توانید میزان پیشرفت سایت خود را دنبال کنید، بلکه حتی ممکن است در برنامه ریزی و برندسازی سایت خود دچار اشتباه شوید.

اصولا افرادی که از تکنیک های سئو ارزان استفاده می کنند، خیلی علاقه مند به پیگیری پیشرفت سایت خود با استفاده از گوگل وبمستر یا آنالاتیک نمی باشند.پ

 

 

 

Cheap seosite

 

 

۴-درک نکردن نیازها:

هیچ دو کاربری شبیه به هم نیستند و هر کدام نیاز و خواسته های متفاوتی دارند. در نظر گرفتن این خواسته ها در یک سایت کار خیلی سختی است، اما به هر حال همه آن ها یک خواسته مشترکی دارند که وارد سایت شما شده اند.

سئو هم به همین حالت است. هر کسی در سایت خود هدف خاصی را دارد و استفاده از همه تکنیک های سئو برای سایت لازم و ضروری نیست. بعضی از سایت ها مشتریان محدود و خاصی دارند و نیازی به سئو حرفه ای ندارند و اما بعضی دیگر مانند فروشگاه های اینترنتی معروف، نیاز به سئو حرفه ای و تیم متخصص در این زمینه دارند، پس اول از همه باید هدف خود را از راه اندازی سایت بدانید.

متأسفانه آن هایی که از سئو ارزان استفاده می کنند، فقط به دنبال افزایش رتبه سایت در گوگل هستند و اصلا به سایت و هدف آن و کاربران خود توجهی نمی کنند.

 

 

Cheap seosite

 

 

 ۵- تجربه تلخی را دنبال خواهند کرد:

شرکت هایی که خدمات سئو ارزان را ارائه می دهند، از کارمندان بی تجربه یا کم تجربه در این زمینه استفاده می کنند و آن ها ممکن است که آسیب های غیر قابل جبرانی به سئو سایت شما بزنند.

دادن فرصت به چنین شرکت هایی می تواند برای شما خیلی گران تمام شود و یک تجربه خیلی تلخی را از کسب وکار برای شما به دنبال خواهد داشت. این تجربه تلخ می تواند باعث از بین رفتن اعتبار و هزینه های زمانی ومالی شما شود.

 

 

doit-tech طراحی سایت، سئو و برندینگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + نه =