طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران ،طراحی فرآیند جمع آوری ایده ها و زیبایی شناختی و اجرای آن ها می باشد.

طراحی سایت در تهران یک روند مشابه از خلق است.

با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی که کاربران نهایی می توانند از طریق اینترنت با کمک یک مرورگر وب دسترسی داشته باشند.

 

Designed in Tehran

 

 

طراحی سایت در تهران  شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شود. زمینه های مختلف طراحی سایت تهران شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی، طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جست و جو. اغلب افراد زیادی در تیم هایی که جنبه های مختلف فرایند طراحی رو پوشش می دهند،کار می کنند.

هرچند که برخی از طراحان همه ی موارد را پوشش می دهند. اصطلاح طراحی سایت به طور معمول برای توصیف روند طراحی مرتبط به طراحی ظاهری (طرف مشتری) وب سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شود.

طراحی سایت در تهران بخشی از مهندسی وب رو در دامنه گسترده تر توسعه وب همپوشانی می کند؛ انتظار می رود که طراحان وب از قابلیت های موجود با آگاهی تمام استفاده کنند.

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب سایت گفته می شود که معرف محتوا و مطالب وب سایت است. طرح وب جلوه بصری هدف سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را به خود درگیر می‌کند.

 

Designed in Tehran

 

طراح سایت با مدنظر قرار دادن هدف سایت و مخاطبان  و با استفاده از عوامل متناسب با رویکرد سایت و با استفاده از ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی می سازد که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده ای رو به بازدیدکننده نرساند. در سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده بشود که کاربر به هنگام گشتن در صفحات متوجه این موضوع بشوند که همه صفحات در یک سایت مشخص واقع شدند.

تمام عناصر وب سایت به صورت ترکیبی سایت ها رو تشکیل می دهند. اغلب، معنای “طراحی” تنها به عنوان یه جنبه بصری درک می شود. در حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت تر از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات رو تسریع می کند.

گاهی اوقات در تعریف طراحی بخش فنی طراحی وب سایت تاکید می شود. مطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML و CSS تعریف شده است، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت پویا و آژاکس افزایش یافته است.

با صحبت کردن با افراد با دانش فنی ضعیف، به جای صحبت در مورد جزئیات فنی، ما تمرکزمان را روی قابلیت ها می گذاریم، به عنوان مثال تا چه اندازه ممکن است یه وب سایت رو از طریق سیستم مدیریت محتوا به روزرسانی کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است.

در شرایط کلاسیک، طراحی ظاهر بصری یک وب سایت را توصیف می کند. رویکرد سنتی شامل کنتراست، رنگ، تعادل، تاکید، ریتم، سبک عناصر گرافیکی (خطوط، شکل، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، بافت پس زمینه و فضای عمومی طراحی کلی وب سایت است.

 

 

 

Designed in Tehran

 

 

اجزای طراحی سایت در تهران:

طراحی وب از بسیاری از اجزای بصری کلیدی به عنوان انواع طراحی استفاده می کند، مانند:

 

طرح بندی:

در این روش گرافیک، تبلیغات و متن مرتب می شود. در دنیای وب، یک هدف کلیدی برای کمک به مشاهده یافتن اطلاعاتی است که اون ها به دنبال آن هستند که این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شود.

 

رنگ:

انتخاب رنگ بستگی به هدف و مشتری دارد؛ می تواند یه طراحی ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشد که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان را با استفاده از رنگ های مناسب وب انتقال می دهد.

 

گرافیک:

گرافیک می تواند شامل لوگوها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشد که همه ی آن ها طراحی وب رو بهبود می بخشد. برای کاربر پسند بودن سایت، این موارد باید در جای مناسب قرار بگیرند و با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنند، البته در حدی که سایت را بیش از حد سنگین نکنند.

 

فونت:

استفاده از فونت های مختلف می تواند طراحی وب سایت را بهبود بدهد. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعدادی از فونت هایی را که به عنوان “فونت های وب ایمن” شناخته می شوند را بخوانند، بنابراین طراح شما عموما در این گروه قابل پذیرش کار می کند.

 

 

محتوا:

بخش محتوا و طراحی می توانند با هم کار کنند تا پیام سایت را از طریق تصاویر و متن بیشتر منتقل کنند. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید باشد تا خواننده را سردرگم نکند و خوراک علمی مطابق میل آنها در سایت قرار بدهد. محتوا باید برای موتورهای جست و جو بهینه بشود و از یه اندازه ی مناسبی برخوردار باشد و کلمات کلیدی مرتبط در آن گنجانده شود.

 

 

Designed in Tehran

 

 

طراحی سایت کاربر پسند:

علاوه بر عناصر اساسی طراحی سایت در تهران که باعث می شود سایت زیبا و از لحاظ بصری قابل قبول باشد، سایت همیشه باید کاربر نهایی را هم در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می شود، کاربر پسند بودن را در طراحی سایت به بالاترین سطح رساند.

 

ناوبری:

معماری سایت، منوها و سایر ابزارهای ناوبری طراحی سایت در تهران با توجه به نحوه مرور و جست و جوی کاربران ایجاد می شود. هدف این کار این است که به کاربر کمک کند تا به راحتی از سایت استفاده و اطلاعات لازم را پیدا کنند.

 

چند رسانه ای:

محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی می توانند به کاربران کمک کنند تا اطلاعات را درک کنند، به قولی درک سریع و آسانی از مطلب داشته باشند. این کار می تواند بازدیدکنندگان را تشویق کند که زمان بیشتری را در صفحات وب صرف کنند.

 

 

Designed in Tehran

 

سازگاری:

طراحی سایت در تهران به گونه ای باید باشد که سایت با مرورگرهای مختلف سازگار باشد تا در همه ی  سیستم عامل به منظور افزایش بازدید آن به شکل یکسانی دیده بشود.

 

تکنولوژی:

پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اجازه می دهد تا جنبش و نوآوری را اضافه کنند و این کار باعث می شود، طراحی وب همیشه تازه، پویا و حرفه ای باشد.

 

تعاملی:

افزایش مشارکت فعال کاربران با افزودن بخش نظرسنجی ها و فرم نظردهی در طراحی کاربران. فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند.

 

Designed in Tehran

چگونه می شود طراحی سایت داشت؟ از کجا شروع کرد؟

در این جا می خواهیم نحوه ی ایجاد سایت رو به شما توضیح بدیم. در این مراحل شما می توانید روند ایجاد سایت را یاد بگیرید تا اطلاعات کافی از نحوه ی انجام این کار را داشته باشید، هرچند این کار را به شرکت های طراحی سایت می سپارید.

 

 

  گرفتن نام دامنه:

اولین چیزی که باید قبل از هر چیز دیگه ای انجام دهید این است که نام دامنه خود را بگیرید. این نامی است که می خواهید به وب سایت خود بدهید. به عنوان مثال، نام دامنه وب سایت شما در حال خواندن است مانند  doit-tech.com . برای دریافت نام دامنه، شما مجبور به پرداخت حق عضویت سالانه برای استفاده از این نام هستید. گرفتن نام دامنه به معنای داشتن وب سایت یا هر چیز دیگه ی مربوط به اون نیست. این کار مثل ثبت یک نام تجاری در صنعت ساختمان سازی است؛ با داشتن نام تجاری این به این معنا نیست که شما همچنین باید محل خرید را برای رفتن به آن داشته باشید.

 

  انتخاب هاست و ثبت نام نام کاربری:

هاست وب اساسا یه شرکت است که کامپیوترهای زیادی را به اینترنت متصل می کند. وقتی صفحات سایتتان را در کامپیوترهای آن ها قرار می دهید، هر کس در جهان قادر به اتصال به آن و مشاهده آن ها خواهد بود. شما باید یه حساب کاربری را با یک وب هاست ثبت کنید تا وب سایت شما یک صفحه ی اصلی داشته باشد. اگر گرفتن نام دامنه مشابه کسب نام تجاری در دنیای ساختمان سازی است، گرفتن اکانت هاستینگ وب با اجاره دفتر یا فروشگاه برای کسب و کار شما متفاوت است.

 

 

Designed in Tehran

 

 

 طراحی صفحات پیج:

پس از اینکه نام دامنه و هاست وب خودتان را حل و فصل کردید، قدم بعدی این است که وب سایتتان را طراحی کنید.

 

   آزمایش سایت:

باید صفحات وب را زمانی که در مرورگرهای اصلی طراحی کردید، تست کنید: کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج.تمام این مرورگرها می توانند به صورت رایگان دریافت بشوند، بنابراین باید هیچ مشکلی برای دریافت آن ها نباشد. متاسفانه، آزمایش مستقیم سایت شما تنها راهی است که واقعا می توانید مطمئن بشوید که این کار به همان شیوه ای که می خواهید در ابزارهای الکترونیکی بازدید کننده نمایش داده می شود یا خیر. علاوه بر این، اگر شما یک گوشی هوشمند دارید، سعی کنید سایت خودتان را در آن جا چک کنید و از ریسپانسیو بودن سایتتون اطمینان حاصل کنید.

 

 کسب درآمد:

اگر سایتتان برای فروش محصولات و خدمات طراحی شده برای کسب درآمد و دادن اطمینان به مشتری ها  باید امنیت کافی را برای کاربرانتان برقرار کند.

 

 

 

 

Designed in Tehran

 

 

سایتتان را در معرض دید قرار بدهید:

زمانی که سایت شما آماده است، می توانید آن را به موتورهای جست و جو مثل گوگل و بینگ ارسال و سابمیت کنید.به طور کلی، اگر سایت شما توسط وب سایت های دیگر لینک شده باشد، ممکن است حتی نیازی به ارسال آن به این موتورهای جست و جو نباشد .آن ها احتمالا سایت را با دنبال کردن لینک در این وب سایت ها پیدا خواهند کرد.

 

 

 

doit-tech طراحی سایت، سئو و برندینگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =